Info

Snowboardový camp Master Class už téměř není třeba představovat. Tento rok proběhl už sedmý ročník, z toho potřetí v Peci pod Sněžkou. Za společně prožitým a proježděným týdnem se sjelo více než 20 snowboardových nadšenců. Akce je to opravdu pro každého a naším cílem bylo uspokojit snowboardové touhy začátečníků i zkušených riderů. Mezi zájemci o zlepšení svých snowboardových skills byli kluci i holky všech věkových kategorií. Ke kormidlu se postavili ostřílení námořníci českého snowboardového moře - Martin Černík a Matěj Novák a k tomu jim zdatně sekundovala Diana Augustinová, jména, která také není třeba zvláště představovat.

Plán tedy zněl vcelku jasně - našlapat do celého týdne co nejvíce snowboardingu a progresu a na závěr vyhlásit vítěze různých kategorií. Díky poctivé práci Ski areálu Pec a kluků z Freestyle Area se tento rok mohli všichni prohánět nejen po skvělých sjezdovkách nebo ve snowparku, ale také v parádní fun lajně, kde byl i tunel, tudíž o zábavu nebyla nouze. V lokálním snowparku se mohl vyřádit doslova každý, protože horní část byla určena pro začátečníky a spodní část pro pokročilejší a profi jezdce. Energii během celého týdne dodával nadšeným snowboarďákům Red Bull.

Každý večer probíhal podrobný videokoučing a individuální konzultace.

Atmosféra byla nad pěti hvězdami, protože díky Martinově voodoo magii vydrželo fajn počasí a sníh přes celý týden. Poslední den všechny zúčastněné čekal malý závod, kde každý předvedl svůj progres. Závrečný večer patřil slavonostnímu vyhlášení, předání snwoboardu Lib Tech a dalších cen našich partnerů. Prostě a jednoduše, kdo nejel, zaváhal, ale naštěstí už se plánuje další ročník, takže není třeba věšet hlavu ani prkno na hřebík!

Koukněte na www.master-class.cz, kde najdete video a fotky a nezapomeňte, že v březnu 2017 jedeme znovu. Pro ty, kterým se nechce čekat, až napadne další sníh a chtějí zažít něco nového, doporučuji léto vyplnit surfingem, kdy pro vás připravujeme jedinečný zájezd za vlnami. Více info najdete na www.surfchamp.cz.